O NAS

Pensjonat jest doskonale położony – vis a vis klasztoru w Świętej Katarzynie,przy wejściu na szlak na Łysicę. Z okien zarówno przeszklonej restauracji,jak i pokoi można podziwiać panoramy Doliny Wilkowskiej i Łysicy. Na zewnątrz,od strony południowej,w sezonie wiosenno – jesiennym znajduje się ogródek letni. Obok pensjonatu jest duży parking dla naszych gości,na którym bez problemu mieszczą się autokary.

Całoroczny Pensjonat Łysica Wellness &SPA stanowi idealne miejsce przede wszystkim do wypoczynku w cudownej atmosferze. Służy temu nowocześnie i gustownie urządzona część SPA – klimatyczna, przestronna i jasna grota solna z komfortowymi fotelami masującymi, tężnią i wydzieloną częścią dla dzieci, sauny – fińska i jedyna w regionie solna sprawiają, iż pobyt u nas łączy zalety wypoczynku w górach z dobroczynnym działaniem klimatu morskiego. Ofertę uzupełnia kryty basen, a w sezonie letnim również basen zewnętrzny z plażą basenową, leżakami i hamakiem. Część SPA jest dostępna również dla gości spoza pensjonatu po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej

Doskonale wyposażone pokoje i apartamenty (klimatyzacja, TV, Internet, łazienki z prysznicami) sprzyjają wypoczynkowi indywidualnemu, rodzinnemu, jak i grupowemu – w sumie dysponujemy 32 miejscami noclegowymi.

Panoramiczna część restauracyjna ma kącik zabaw dla dzieci, krzesełko do karmienia najmłodszych, kominek. Grupy zorganizowane planujące wejście na Łysicę lub inny rodzaj turystyki (pieszej, rowerowej) mogą zamówić wcześniej posiłek na określoną godzinę.Nasze bogate zaplecze organizacyjno-techniczne sprosta wszelkim wymaganiom. W restauracji – klimatyzowanej jak cały budynek – zainstalowany jest projektor z chowanym ekranem. Pensjonat może być wykorzystany do zorganizowania różnego rodzaju imprez: wesel,chrzcin,komunii,spotkań klasowych i integracyjnych,szkoleń. Całość obiektu jest monitorowana.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY