OBIEKT NA WYŁĄCZNOŚĆ

ABM_6107

OBIEKT NA WYŁĄCZNOŚĆ

Kameralny Pensjonat Łysica wellness & spa w Świętej Katarzynie,o wysokim standardzie ****, położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich, przy wejściu do Świętokrzyskiego Parku Narodowego i szlaku na Łysicę. W części SPA znajdują się: basen, panoramiczna grota solna z tężnią i komfortowymi fotelami masującymi, sauna fińska i jedyna w regionie sauna solna. W panoramicznej restauracji z nastrojowym kominkiem serwujemy wyśmienitą kuchnię, w tym dania regionalne. W okresie letnim przy sprzyjającej aurze możemy zorganizować grill w ogródku przy Pensjonacie.
  • Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym do przeprowadzania szkoleń i konferencji biznesowych. Organizujemy też kameralne spotkania w gronie rodziny, przyjaciół, znajomych.
W celu zapewnienia maksimum komfortu dla naszych Gości oferujemy możliwość wynajęcia naszego Pensjonatu na wyłączność. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami organizującymi różnego rodzaju atrakcje dla zorganizowanych grup o różnej liczebności. Sala kameralna może pomieścić do 10 osób, zaś duża konferencyjna do 60 osób.
  • Elastyczne i indywidualne podejście daje gwarancję zorganizowania w pełni spersonalizowanego pobytu w Pensjonacie Łysica na wyłączność.
Oferta jest ważna cały rok..