Oferta Weselna

sala-komunie 047

OFERTA WESELNA
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jego doniosłość przenosi się również na przyjęcie weselne, którego szczególną oprawę zapewni Państwu Pensjonat Łysica w Świętej Katarzynie. Elegancki, nowoczesny, klimatyzowany obiekt o wysokim standardzie-****-z panoramiczną, przeszkloną salą restauracyjną w połączeniu z doskonałą kuchnią to gwarancja udanego wesela. Ogródek zewnętrzny z cudownymi widokami na łąki, lasy, Dolinę Wilkowską i Łysicę, piękne wnętrza i otoczenie zapewnią Państwu niepowtarzalne zdjęcia z przebiegu przyjęcia weselnego.
Część hotelowa dysponuje w sumie 33 miejscami noclegowymi w gustownych, klimatyzowanych i eleganckich pokojach i apartamentach. Pozostałym gościom jesteśmy w stanie zapewnić noclegi w pobliskich ośrodkach. Sąsiedztwo z klasztorem benedyktynek (vis a vis) stwarza możliwość udzielenia sakramentu małżeństwa w stylowym, historycznym kościółku klasztornym, a następnie przejście piechotą całym orszakiem weselnym do Pensjonatu Łysica na przyjęcie weselne (100m). Organizujemy wesela dla ok. 100 osób.
Proponujemy 3 warianty menu, które można zmodyfikować zgodnie z Państwa potrzebami.
   W cenie wesela otrzymujecie Państwo:
   1. Menu na przyjęcie weselne w wybranym wariancie.
   2. Uroczysty, tradycyjny ceremoniał powitania Pary Młodej chlebem i solą.
   3. Toast powitalny dla wszystkich gości.
   4. Darmowy nocleg w apartamencie małżeńskim w noc poślubną.
   5. 50% zniżki za menu dla dzieci w wieku 3 – 8 lat.
   6. Wizytówki imienne gości.
   7. Bezpłatny parking dla gości.
   8. Kolacje dla nowożeńców w 1. rocznicę ślubu.
W formie podziękowania dla Rodziców Pary Młodej, będącego jednym z tradycyjnych elementów wesela, proponujemy Państwu skorzystanie z zakupienia i wręczenia Rodzicom eleganckiego zaproszenia na pobyt w Pensjonacie Łysica połączonego z korzystaniem z części SPA i masaży.